Міжнародний пленер-практикум: пітчинг проектів СумДУ

Нещодавно в СумДУ проходив конкурс пітчинг проектів студентських ініціатив, запроваджених СумДУ та Британською радою. У ньому взяло участь понад 30 проектів, ініційованих студентами та викладачами нашого університету.

Після презентації, дводенних тренингів та захисту було визначено переможців –  25 проектів. До їх складу увійшов  і Міжнародний пленер-практикум, який  розробили доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій  Сергій Побожій та заступник директора ННІ бізнес-технологій УАБС з виховної роботи, кандидат філологічних наук, доцент кафедри журналістики та філології СумДУ Алла Ярова.

Проект спрямований на організацію пленеру за участі українських і польських митців, створення в університеті нового арт-простору, вироблення у студентства та викладачів естетичних смаків у розумінні сучасного мистецтва, поповнення мистецької колекції вишу. Серед партнерів проекту – Спілка художників Польщі Глівіцько-Забранського округу та Сумська обласна організація Національної спілки художників України, Сумська міська дитяча художні школа ім. М. Лисенка.

Безпосередню участь в ньому візьмуть студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», учасники артстудії при галереї «Академічна», яку відвідують і студенти інституту бізнес-технологій. У ході його проведення вони отримають практичні навички з організації виставки, полікультурної комунікації. Пленер-практикум відбудеться наприкінці травня – початку червня цього року.