Маркетологи на науковому семінарі за поточною темою

21 травня 2021 року – це не просто прекрасна дата для неспокійних, але вона пов’язана з першою надихаючою зустріччю з колегою з Італії, професором Університету Наполі Федеріко II, Вінченцо Альфано. Інтернет-семінар був зосереджений на соціальних та економічних змінах, спричинених пандемією COVID-19. Доповідач приділив особливу увагу питанню впливу політичної культури на ефективність заходів щодо боротьби з негативним впливом епідемії. Дослідження цікаве своєю міжрегіональністю, оскільки при проведенні емпіричного дослідження було враховано ряд європейських країн. Цільова аудиторія семінару включала широке коло представників Сумського державного університету. До зустрічі долучились викладачі кафедри маркетингу, аспіранти спеціальностей «Маркетинг» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», студенти маркетингу різних курсів. Семінар завершився етапом дискусії із запитаннями учасників. Ми дуже раді розширити межі співпраці з колегами з інших країн, що допомагає нам завжди залишатися в тренді сучасного світового розвитку та генерувати ідеї для наших досліджень.