Лекція представника компанії Custom PC Software (CPCS) для студентів ННІБТ “УАБС”

7 квітня представник компанії Custom PC Software (CPCS), доцент, кандидат економічних наук Олексіч Дмитро Володимирович прочитав лекцію для студентів 3-го курсу спеціальності «Облік і аудит» у межах дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку і аудиті» на тему: «Бази даних та їх місце в системах бухгалтерського обліку».

На лекції розглянуті поняття баз даних, їх видів, зроблено акцент на розкритті сутності реляційних баз даних, визначено особливості системи керування базами даних (СКБД), розглянуто питання клієнт-серверної взаємодії та проаналізовано основні типи клієнтів при роботі з СКБД. Питання лекції розкриті Дмитром Володимировичем привернули увагу студентської аудиторії, яка активно включилась у їх обговорення. Лекція пройшла у дружній атмосфері, що надало можливість не лише розкрити всі питання лекції, а й краще їх зрозуміти та засвоїти.

Дана лекція стала однією із серії лекційних занять проведених практикуючими фахівцями для старшокурсників спеціальності «Облік і аудит». Кафедра бухгалтерського обліку та оподаткування висловлює вдячність усім організаторам та учасникам даних заходів і сподівається, що дані заняття сприятимуть підвищенню рівня компетенції та мотивації студентів.