Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Гандбол: знову перемога

Збірна команда академії з гандболу перемагає в V турі “Ліги Сумщини”.

18 жовтня 2014 року у спорткомплексі СДПУ ім. А.С. Макаренка відбулися ігри V туру Ліги Сумщини з гандболу. Команда академії зустрілася з командою ветеранів “Союз”. Перший тайм проходив в запеклій боротьбі. Команда досвідчених суперників провела багато результативних комбінацій і атак. Але командний дух та жага до перемоги академічної команди виявилася сильнішою. З рахунком 13-10 гандболісти вибороли перевагу.

На початку другого тайму суперник зробив ще кілька вдалих атак, але потім ініціатива повністю перейшла в руки банкірів і команда академії впевнено перемогла з рахунком 36-19.

Честь нашої команди захищали студенти, аспіранти кафедри менеджменту та випускники академії.

Склад збірної команди “УАБС”: Абрамов Андрій Юрійович, Алфьоров Станіслав Володимирович, Бойко Олег Сергійович, Глядчишин Ігор Сергійович, Гречан Іван Миколайович, Курочка Віктор Вікторович, Макаренко Артур Юрійович, Олексюх Артем Ігоревич, Омельченко Валерій Юрійович, Пташніченко Олександр Вікторович, Романов Роман Сергійович, Ткач Павло Дмитрович, Шпільов Олексій Володимирович, Шпіцглуз Святослав Олександрович.

Після 5-го туру команда УАБС посідає III місце в турнірній таблиці!

Бажаємо перемоги команді академії в наступних турах “Ліги Сумщини”!