Студентка УАБС Поліна Родіонова у кроці від звання “Qeen of Archery” здобула бронзову медаль

28-29 листопада у місті Ейндховен (Нідерланди) відбувся щорічний міжнародний турнір зі стрільби з лука “Kings of archery”

У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени країн Європи, США та Австралії. Завдяки співпраці та зміцненню міжнародних зв’язків у спорті, студентку Української академії банківської справи Поліну Родіонову запросили для участі у змаганнях, де спортсменки виборювали титул Qeen of Archery.

У стартовому колі із 90 пострілів Поліна вийшла в лідери, маючи 878 балів із 900 можливих. Але у фінальному раунді “shoot-off” поступилась 1 очком спортсменці з Люксембургу і це не дало змогу поборотись за перше місце.

У кроці від звання “Qeen of Archery” студентка-міжнародниця УАБС Поліна Родіонова здобула бронзову медаль.

Результати змагань
Лист фіналістів

str_001 str_002 str_003 str_004 str_005 str_007 str_008 str_009 str_007 str_013 str_015

Інформацію підготувала