Студент ННІБТ «УАБС» Андрій Губаренко виборов третє місце у командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів

7-8 червня 2016 року у м. Кіровоград відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, у якому взяв участь і наш студент А.Губаренко.

Серед чотирнадцяти представників Сумщини у цих змаганнях взяв участь студент Андрій Губаренко. Команда Сумщини привезла два перших, два других та три третіх місця. Бронзовим призером у десятиборстві став Андрій – 5220 очок.

Ці змагання є одним з етапів відбору на юніорський чемпіонат світу, який відбудеться 19-24 липня у м. Бидгощ (Польща). А вирішальним змаганням відбору буде чемпіонат України серед юніорів, який відбудеться 01-03 липня у м. Кіровоград.

Інформацію підготувала
старший лаборант кафедри фізичного виховання
Т.М. Верхогляд