Жіноча збірна УАБС з настільного тенісу – срібний призер чемпіонату України

17 – 21 лютого у спортивному залі головного корпусу УАБС відбувся чемпіонат України з настільного тенісу серед жіночих команд вищої ліги (ІІІ тур)

У змаганнях взяли участь 11 команд « ДЮСШ-3» м. Київ, «УАБС-Тріумф» м. Суми, «КДЮСШ-4» м. Харків, «КДЮСШ-1/ЛОШВСМ» м. Сєвєродонецьк, «ДЮСШ-4» м. Запоріжжя, «ВУФК» м. Херсон, «ХАРП» м. Харків, «ДЮСШ-1» СК «ЛІРС» ЛЕО «Кераміка» м. Львів, «СОЦ» м. Ізмаїл, «Дніпро» м. Дніпропетровськ, «Буковина» м. Херсон.

Збірна команда УАБС поступилася збірній команді м. Києва і вийшла на другу сходинку турнірної таблиці. Склад команди академії: Анастасія Панова, Тетяна Сігітова, Влада Глобіна. Тренер збірної – Валентин Вікторович Вербицький, старший викладач кафедри фізичного виховання УАБС.

nast_001 nast_003_2 nast_004_2 nast_005jpg nast_006jpg nast_009

Інформацію підготувала
старший лаборант кафедри фізичного виховання
Т.М. Верхогляд