Перемога Академії – Ліга Сумщини (баскетбол)

Протягом 2012-2013 н.р. проводилися обласні змагання “Ліга Сумщини” з баскетболу де приймали участь лідери Сумського баскетболу: студенти, професійні спортсмени, ветерани, працівники.

Перелік команд:

1. “9-й квартал”
  2. “Сум ГУ”
  3. “Ера”
  4. “Сум ГУ-2”
  5. “УАБС НБУ”
  6. “К-9”
  7. “Машколедж”
  8. “Будколедж”
  9. “Легіон” – СНАУ
  10. “Зелена вулиця”
  11. “Суми Хімпром”
  12. Медичний інститут
  13. “Білопілля”

Змагання проходили в 2 кола. В результаті напружених турнірних поєдинків до фіналу увійшли команди збірна “УАБС НБУ” та збірна “9-й квартал”. До речі збірна команда “9-й квартал” є незмінним лідером протягом 4-х років де зібрані кращі баскетболісти Сумщини.

Фінальна частина змагань передбачала виявлення переможця до 2-х перемог.

Першу гру зіграли 9 липня 2013 у комплексі “Олімп” на полі суперника наша команда отримала перемогу з рахунком 56:51. Наступну зустріч зіграно 11 липня 2013 у спортивному залі банківської академії і отримала перемогу з рахунком 59:53.

Під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання, головного тренера Остапенко Валентини Василівни

Вагомий вклад у перемогу нашої збірної команди “УАБС НБУ” внесли студенти, випускники академії, викладачі та легіонери у складі:

1. Рабушенко Антон – капітан команди;
  2. Максименко Олександр;
  3. Лачін Андрій;
  4. Пащенко Антон;
  5. Максименко Андрій;
  6. Мусієнко Дмитро;
  7. Черненко Андрій;
  8. Тимченко Дмитро;
  9. Панесюк Артем;
  10. Бойко Антон;
  11. Лемешевський Олександр;
  12. Прокопенко Павло;
  13. Макисменко Анатолій – граючий тренер.

Збірна команда “УАБС НБУ” нагороджена Кубком за І місце, дипломом І ступеня та золотими медалями.

За підсумками річного турніру визначалися кращі гравці у номінаціях: кращий захисник – Олександр Лемешевський, кращий гравець чемпіонату – граючий тренер Анатолій Максименко.

Вітаємо нашу збірну команду академії з успішним виступом і бажаємо подальших перемог. Так тримати.