ХІ універсіада України з легкої атлетики серед студентів

З 16 по 19 травня 2013 року в м. Ялта проходила ХІ універсіада України з легкої атлетики серед студентів. Під керівництвом та підтримкою тренера Пилипея Леоніда Петровича, в результаті виступів, МСМК Євген Гуцол отримав 1 золоту медаль і 2 срібні на дистанції з бігу 400 м, 4х100 м, 4х400 м. КМС Тетяна Молодика (Махотіна) отримала 1 золоту медаль на дистанції з бігу 4х100 м. КМС Віктор Курочка отримав 1 срібну медаль на дистанції з бігу на 3000 м з перешкодами, а Оксана Шкурат отримала 1 золоту медаль з бігу 4х100 м і зайняла 4 місце в бар’єрному бігові на 100 м, де виконала норматив Майстра спорту України.

Команда гідно підтримала імідж і додала залікових балів у рейтинг академії серед ВНЗ України.