День фізичної культури та спорту в академії

11 вересня у спортивному залі головного корпусу академії відбулося урочисте святкування Дня фізичної культури та спорту, яке традиційно відзначається у нашій країні у другу суботу вересня. Усіх студентів і викладачів, які дружать зі спортом і віддають перевагу здоровому способу життя, тепло привітав в. о. ректора УАБС НБУ, професор С.М. Козьменко і побажав міцного здоров’я і нових спортивних досягнень.

Під час свята відбулося нагородження переможців огляду-конкурсу серед академічних груп академії на Перехідний кубок Президента. За підсумками навчального процесу, показниками виступів і роботи в 2012-2013 н. р. кращою групою визначена група П-13 (старший викладач Остапенко Юрій Олександрович (юнаки, дівчата). Група-переможець була нагороджена Кубком Президента, грамотами за І місце та туристичною поїздкою до м. Львів. Нагороди найкращим спортсменам вручив С.М. Козьменко.

Друге місце посіла група П-23 (старший викладач Остапенко Валентина Василівна (юнаки) та старший викладач Шаповал Микола Сергійович (дівчата). Студенти були нагороджені дипломами.

Третє місце зайняла група П-22 (старший викладач Остапенко Валентина Василівна (юнаки) та дівчата (старший викладач Шаповал Микола Сергійович). Переможці також отримали дипломи.

За вагомий внесок у розвиток спортивно-масової роботи академії у 2012-2013 навчальному році і з нагоди Дня фізичної культури і спорту були нагороджені також викладачі кафедри фізичного виховання: старший викладач Остапенко Юрій Олександрович, Остапенко Валентина Василівна, Шаповал Микола Сергійович. Вони отримали нагороди з рук голови профспілкового комітету Гончарової Людмили Іванівни.

Ведучий розповів, що академія завжди славилась своїми спортивними талантами та досягненнями. У 2012-2013 навчальному році студенти-переможці академії успішно брали участь у міській спартакіаді, обласній універсіаді, Всеукраїнських і Міжнародних змаганнях і за такими видами: легкоатлетичний крос, легка атлетика, боротьба вільна, дзюдо, бокс, карате-до, настільний теніс, футбол, футзал, спортивна та фітнес аеробіка, волейбол, баскетбол, гандбол, плавання, спортивне орієнтування, шахи, пляжний волейбол, стрільба із лука, були визнані переможці – Поліна Родіонова (чемпіонка Світу), лижні перегони – Марина Анцибор (чемпіонка України), біатлон – Інна Супрун (чемпіонка України). Всі вони отримали медалі і були відзначені призами.

На урочистостях були відзначені й інші видатні спортсмени академії та їхні тренери. Окрасою свята стали майже професійно виконані нашими студентами номери художньої самодіяльності та художні виступи спортсменів.

Насамкінець ведучі запросили всіх бажаючих прийти у суботу, 14 вересня, на майдан біля бібліотеки, де з 10-ї до 13-ї години відбудеться святкування Дня фізичної культури та спорту.

Інформацію підготувала
провідний фахівець інформаційно-видавничого відділу