Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Бронзові призери міської спартакіади серед викладачів ВНЗ ІІІ-IV р.а.

Третя гра команди УАБС НБУ з командою СНАУ

Сьогоднішня гра видалася дуже змістовною. На початку гри у нашої команди не все виходило, але два голи Артема Колдовського надали команді впевненості – надалі вони вже грали у свою гру. Перший тайм завершився в нічию.

В другому таймі команда атакувала свого суперника. Було дуже багато не забитих голів, але всі виконали свої завдання, молодці.

Головне – це атмосфера у команді, атмосфера довіри між гравцями та тренерським штабом. Це один з важливих аспектів для досягнення позитивного результату. «В нужное время, в нужный час», завдяки настановам Олександра Ткаченка прямим попаданням через себе третій м’яч забив Тарас Савченко.

З рахунком 3:2 збірна «УАБС» виборола перемогу у команди «СНАУ» і стала бронзовим призером міської спартакіади серед викладачів ВНЗ ІІІ-IV р.а. Переможці і призери отримали грамоти та кубки.

Дякуємо студентам Академії, які протягом трьох днів вболівали за нашу команду викладачів.

Перше місце посіла команда «СумДУ», друге команда «СДПУ».