Візит експертів Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі до інституцій Європейського Союзу (Брюссель, Бельгія, грудень 2014).

Зміст Сума гранту Грантоотримувач
Участь у конференції “Україна як тест для європейської солідарності?” (Європейський Парламент). Участь у першій сесії конференції Центру досліджень європейської політики (CEPS) та Європейського офісу Конрада Аденауера “Відносини ЄС з Україною, Грузією та Молдовою після осінніх виборів”. Робочі зустрічі в Європейському фонді підтримки демократії, Українському відділі Європейської служби зовнішніх справ, Європейській Комісії з Групою підтримки України. 950 євро Грантоодержувач – ректорат, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи. Грантодавець – Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі за підтримки Місії США при ЄС та Європейського фонду підтримки демократії.