Цикл семінарів-тренінгів з поширення досвіду ініціативи “Університет, дружній до сім’ї” Сумського державного університету за різними цільовими аудиторіями учасників. Семінар-тренінг для представників адміністрації ВНЗ, які забезпечують позанавчальну діяльність зі студентами “Планування діяльності ініціативи “Університет, дружній до сім’ї” (2014 р.).

Зміст Сума гранту Грантоотримувач

Сприяння формуванню бачення можливостей впровадження політики дружності до сім’ї, формування компетентності впровадження політики дружності до сім’ї у ВНЗ.

1000 грн Відділ з організації виховної та позанавчальної роботи