Функції дизайну у сучасному світі: виміри 2018

22-23 березня у СумДУ відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Функції дизайну у сучасному світі: виміри 2018», яка відбулася завдяки співпраці вчених СДПУ ім. А. С.Макаренка, СумДУ та галереї “АкадемArt”.

Увага вчених була спрямована не тільки на технологічний дизайн, а й на дизайн освітніх програм, самодизайн особистості, дизайн тексту тощо. Метою конференції було  узагальнення  тенденцій розвитку дизайну в Україні та світі, створення науково-теоретичного підґрунтя для аналізу провідних тенденцій у сучасному дизайні, обмін практичним досвідом втілення дизайнерських рішень у художній та виробничій практиці.

Тематичні напрями конференції:

• науково-теоретичні основи дизайну;
  • дизайн у просторі художньо-проектної культури;
  • розширення функцій дизайну на зламі тисячоліть;
  • дизайн і повсякдення: актуальні проблеми взаємодії;
  • мистецтво дизайну в контексті ринкових відносин;
  • особистість дизайнера у художньо-культурному просторі;
  • інтертекстуальні виміри сучасного дизайну.

У процесі обговорення нагальних проблем була напрацьована ідея співпраці створення робочої групи, яка працюватиме над концепцією розвитку міста та його візуальним іміджем.

fd2 fd3 fd4 fd5 fd6