Феєрична перемога студентів кафедри фінансів і підприємництва у конкурсі наукових робіт

Бурхливими оплесками зустрічаємо студентів кафедри фінансів і підприємництва, які у конкурсі зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності» посіли перше місце. Цю неймовірну перемогу принесли студенти-магістранти заочної форми навчання Юлія Соломко та Дмитро Ємельянов, які навчаються за освітньою програмою «Фінанси і аудит підприємництва». Керував науковою роботою студентів д.е.н. проф. Захаркін Олексій Олександрович.

Конкурс проводився на базі Київського національного університету технологій та дизайну. Участь у ІІ турі Конкурсу взяли 119 студентів із 35 закладів вищої освіти України, які представили 81 роботу. Тож боротьба була запеклою та безкомпромісною, але наші студенти з гідністю її витримали та на рівних конкурували з провідними університетами України.

Вдале поєднання теоретичної підготовки та практичного досвіду дозволило нашим студентам підготувати наукову роботу, яка за результатами рецензування та підсумкової конференції набрала найвищий бал та дістала схвальних відгуків галузевої комісії.

Тож вітаємо наших переможців, наукового керівника, колектив кафедри фінансів і підприємництва з визначною перемогою, яка ще раз засвідчила найвищій рівень підготовки студентів в інституті БіЕМ.