Вперше в Сумах проект “Арт-мама” зібрав таку кількість талановитих жінок Сумщини у виставковому залі “Філантроп” наукової бібліотеки академії.

Акція проходила під патронатом ГО “Сумське громадське коло” спільно з академією та Обласним центром позашкільної освіти та роботи із талановитою молоддю. Організатори прагнули влаштувати свято краси та витонченості , присвячене жінкам, які наповнюють цей світ добротою і любов’ю. А оскільки саме чоловіки – головне джерело натхнення жінок, на свято були запрошені сумські поети, барди, виконавці та письменники. Вихованці Центру (танцювальні та вокальні колективи “Артес”, “Глорія”,”Росинки”, “Престиж” та “Артіль-мода”) створили для учасників дійства неповторну та душевну атмосферу.

Роботи жінок були представлені у різних жанрах: картини написані маслом, фотографія, батик, вироби із кераміки, декоративного мистецтва (мотанки), вишивка, скрапбукінг, квітково-цукерочні композиції. Загалом у виставці було представлено роботи понад 20 різних авторів. Серед учасниць заходу як маловідомі широкому загалу – художниця Вікторія Смірнова, майстриня, яка займається плетінням з паперової лози, Альона Мірошниченко; так і вже знані імена : президента фотоклубу “Позитив” члена Національної фотоспілки Наталії Говорухіної, сумської художниці, яка намалювала понад 350 портретів ангелів Анни Черненко, авторки неповторних батиків Тетяни Луцик, дитячої письменниці Анни Коршунової, заслуженого художника України Ірини Проценко, художника-музиканта Надії Запорожець, яка опікується музеєм Чайковського в Низах…

Свято краси, вигадливості, креативу і натхнення припало до душі всім – і учасникам, і відвідувачам. Спілкування з прекрасним світом жіночих душ, бризки шампанського і найкращі зразки сучасної літературної та музичної творчості перетворили буденність на зовсім інший, добрий і яскравий світ. Сподіваємось, що організаторам цього чудового свята вдасться ще не раз здивувати й порадувати сумчан весняними акціями і майстер-класами.

Виставка продовжить свою роботу до 2 квітня 2015 р.