Римма Миленкова. Микола Жулінський. Глівіцькі імпресії. Виставка живопису та графіки

У травні ц. р. викладач академії Римма Миленкова та член Національної спілки художників України Микола Жулінський стали учасниками Міжнародного мистецького пленеру “Моє місто” у м. Глівіце (Польща). Після приїзду до Сум кожен з них вирішив створити серію робіт, які б об’єднувалися навколо однієї теми – перебуванню на польській землі у гостинному місті Глівіце. Так сформувалася експозиція цієї виставки, до якої увійшли твори живопису та графіки цих митців. Якщо М. Жулінський працює в основному в авторській техніці, то Р. Миленкова – у живописі. На вернісажі виставки була присутня делегація з міста Глівіце, до якої увійшла Голова спілки польських художників м. Глівіце Анна Кубіцка. Вона висловила побажання, щоб цю виставку побачили не тільки сумські, але й польські глядачі.