Ніч сови з блакитними очима. Виставка графіки

У рамках проведення в УАБС мистецького свята “Велика дочка України”, присвяченого 130-річчю від дня народження Лесі Українки, у галереї мистецтв “Академічна” експонувалася робота “Ніч сови з блакитними очима” (1996, папір, мішана техніка, 59 х 59 ) члена Національної Спілки художників України, лауреата премії обласної ради у галузі літератури та мистецтва (2000) Олександра Садовського. Цей твір у мішаній техніці з’явився під впливом драми-феєрії Лесі Українки “Лісова пісня”, але не є його прямою ілюстрацією. Він експонувався на виставці “Лесині джерела” у відділі декоративного мистецтва Сумського художнього музею (1996), а також на персональній виставці О.Садовського у галереї “ У домі І.П.Кавалерідзе” в Києві (Андріївський узвіз; 2000). Після виставки у галереї мистецтв “Академічна” автор подарував цю роботу до колекції галереї.