ІІІ Міжнародний мистецький пленер. Виставка живопису

Учасниками пленеру, який проходив з 28 травня по 5 червня 2013 р. у Сумах були художники з України та Польщі: член Національної спілки художників України Ніна Бондаренко (Київ), заслужений художник України Борис Єрьомін (Донецьк), член Національної спілки художників України Юрій Кафарський (Могилів-Подільський, Вінницька область), Дмитро Молдованов (Миколаїв), члени Спілки художників Польщі Збігнєв Паржнєвскі (Пільховіцe) та Йозеф Шуба (Глівіцe). На виставці у галереї мистецтв “Академічна” були представлені твори живопису, які незабаром увійдуть до мистецького зібрання УАБС НБУ: Бондаренко Ніна “Присвята батькам Д. Бурлюка”, “Пам’яті Давида Бурлюка”, Єрьомін Борис “Суми. Міст над річкою”, Кафарський Юрій “Лучанський ранок”, Молдованов Дмитро “Байдарочник”, Паржнєвскі Збігнєв “Святий Теодор”, Шуба Йозеф “Борис коменданте”, Юденков Михайло “Олександрівська гімназія”.