ІІ Міжнародний мистецький пленер. Виставка живопису та графіки

З ініціативи УАБС НБУ з 28 травня по 6 червня 2012 р. у Сумах проходив ІІ Міжнародний мистецький пленер. 5 червня у галереї мистецтв “Академічна” відбувся вернісаж виставки творів учасників пленеру. До експозиції виставки увійшли наступні твори: Тереза Павловська (Глівіце, Польща) “Околиці Семиротівки”, Йозеф Шуба “Біля Чехова”, Володимир Кабаченко (Одеса) “Вихід є!”, Олена Кондратюк (Ужгород) “Біля озера”, Оксана Корнієнко (Чернігів) “Верба в Нескучному”, Марина Рожнятовська (Полтава) “Лучанські береги”, “Краєзнавчий музей”, Ромуальд Колодзей “Сумських 100 погонних метри”. Ці твори було подаровано авторами до мистецької збірки академії. До експозиції увійшли також живописні та графічні твори сумських художників Івана Гапоченка, Миколи Жулінського та Григорія Петренка – учасників V міжнародного мистецького пленеру “Моє місто”, який проходив у м. Глівіце (Польща) у травні цього року.