Ігор Василевський. Глівіцькі ноктюрни. Виставка графіки

До експозиції виставки графіки члена Національної спілки художників України Ігоря Василевського “Глівіцькі ноктюрни” увійшло 14 графічних творів, написаних гуашшю, акрілом і темперою. Ця серія творів виникла після поїздки художника на мистецький пленер “Моє місто”, який проходить сьомий раз поспіль у польському місті Глівіце. Після виставки за результатами цьогорічного пленеру авторитетне журі відібрало твір І. Василевського “Ритми Глівіце” до місцевого музейного зібрання. На вернісажі сумському художнику було вручено музейний сертифікат та каталоги польської виставки, на якій було експоновано роботи митця. Їх привіз до Сум почесний професор академії Йозеф Хабер. Відмітимо, що наша академія також щорічно проводить мистецькі пленери, в яких беруть участь польські художники. У результаті поповнюється мистецьке зібрання академії. Цей міжнародний культурний проект проводиться під патронатом в.о. ректора УАБС НБУ Сергія Козьменка, мера Глівіце та Голови спілки художників Польщі.