Вистава-комірчина “Річ”

Увечері 27 травня 2014 року в галереї актуального мистецтва “АкадемArt” (керівник – доцент кафедри іноземних мов Римма Володимирівна Миленкова) глядачам запропонували театральний перфоманс “Річ”, який на чолі з режисером Тетяною Корниловою підготувала акторська студія театрального танцю “Артес”. Нещодавно ми мали щасливу нагоду спостерігати за оригінальним дійством “Кава у готелі”, яке влаштувала Р. Миленкова зі своїми творчими партнерами у мистецькій галереї “Академічна”. Тоді цей захід отримав схвальну оцінку у численних глядачів. І ось, натхненні успіхом, художниця та актори підготували нову виставу.

У цьому спектаклі було задіяно багато молодих акторів. А поруч, буквально під імпровізованою сценою, на низеньких стільчиках розмістилися і глядачі, які мимоволі ніби теж ставали учасниками цього креативного дійства.

“Життя речей часом буває набагато цікавішим за життя людей” – такою думкою пронизана вистава, яка складається з кількох веселих і філософських мініатюр. Разом з акторами нам вдалося підгледіти і підслухати, чим живуть і про що мріють такі, здавалося б, буденні речі, як капелюшки і пензлик, кам’яна глиба і кульбабка, ґудзик і піджак, ложка та ніж, артисти і завіса перед кінцем вистави… Про що вони думають і мріють? А, напевне, про те, що й ми з вами: про сенс життя, кохання, нереалізовані амбіції, свою потрібність комусь, про світле майбутнє…

Після вистави режисер Тетяна Корнилова щиро подякувала Риммі Миленковій за теплі, затишні стіни галереї і гарних глядачів.

– Ми довго готувалися до вистави, робили макіяж. Але, на жаль, потрапили під дощ, який усе це змив. Тому ми постали перед вами справжніми, нефальшивими.

Дійсно, актори були справжніми, енергійними, щирими, особливо наймолодша артистка Уляна. Відчувалося, що вони готові на нові творчі пошуки. Сподіваємось, що незабаром “Артес” та керівник артгалереї Римма Миленкова знову порадують нас своєю новою роботою.