Academic and Research Institute of Business, Economics and Management
SUMY STATE UNIVERSITY

Успішні виступи легкоатлетів УАБС НБУ

На минулому тижні легкоатлети УАБС НБУ взяли участь у змаганнях з легкої атлетики, де показали успішні виступи

Євген Гуцол, коронною дистанцією якого є 400 метрів, на турнірі в Пітешті (Румунія) спробував сили на 200-метрівці і став четвертим (21,41 с). 5-6 червня Євгена запросили взяти участь у міжнародному турнірі у Норвегії.

У кубку України з легкої атлетики, який проходив у м. Харків, студентки академії також вибороли призові місця. Анна Красуцька стала переможницею у потрійному стрибку. Марія Миколенко на дистанції 400 м з/б стала бронзовою призеркою, на дистанції 400 м з результатом 54,90 зайняла четверте місце.

На чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, який відбувся у м. Кіровоград, Федір Савостьян став четвертим, з особистим рекордом поліпшив свій результат на 0,60 с на дистанції 400 м.