Доцентка кафедри міжнародних економічних відносин взяла участь у тренінгу Erasmus+ KA1 (Мобільність молодих працівників)

Доцентка кафедри міжнародних економічних відносин, к.е.н. Оксана Михайлівна Замора взяла участь у тренінговому курсі Erasmus +, спрямованому на використання неформального інтерактивного підходу в освіті на основі методології практичного навчання. Елементи курсу вже реалізовані в різних варіантах пані Заморою, а відгуки студентів є більш ніж позитивними.

Доцентка кафедри МЕВ, к.е.н. Оксана Михайлівна Замора взяла участь у мобільності молодіжних працівників «Дієва молодіжна робота» в рамках програми ЄК Erasmus + KA1, спрямованої на неформальний інтерактивний підхід, який базується на практичному досвіді. Тренінговий курс був організований громадською організацією «Активна молодь» у партнерстві з кількома іншими європейськими країнами та проходив у м. Буггіба, Мальта, 29 серпня – 8 вересня 2019 р. Майже 10 днів молоді працівники, лідери, молоді менеджери, викладачі, соціальні працівники, психологи та інші фахівці, які безпосередньо працюють з молодими людьми, пройшли підготовку для підвищення вмотивованості студентів до навчання.

Абсолютно очевидно, що досить багато молодих людей мало мотивовані до навчання в рамках жорсткої формальної освітньої системи. У результаті ці люди втратили ентузіазм вчитися настільки, що це впливає не лише на їхні результати, але й на мотивацію своїх однолітків і навіть викладачів.

Основна мета цього навчального курсу полягала в усвідомленні учасниками того, що певні інтерактивні технології, а особливо Молодіжний Театр – це інноваційний, креативний та альтернативний підхід до навчального процесу, що може підвищити ентузіазм молоді до навчання. Проект був розроблений на основі експериментального циклу навчання Кольба, відповідно до якого учасники засвоїли нові компетенції або розширили вже здобуті під час процесів трансформації, таких як:  якість досвіду, навчитися вчитися; підведення підсумків і якісний аналіз умов навчання на даний момент. Досвід тренінгового курсу дозволив відчути себе більш впевнено у плануванні, конструюванні, розробці та реалізації семінарів для охоплення та підтримки демотивованої молоді.

Елементи курсу вже реалізовані в різних варіантах пані Заморою, і відгуки студентів є більш ніж позитивними. Реалізація була здійснена для груп першого та четвертого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини».