Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

XI Всеукраїнська науково-практична конференція “Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України” (30-31 жовтня 2008 року)

30-31 жовтня 2008 р. у Державному вищому навчальному закладі “Українська академія банківської справи Національного банку України” відбулася XІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України”.

Метою конференції стало фахове обговорення ключових питань сучасного стану банківської, фінансово-кредитної систем, обліку, аналізу, аудиту фінансових потоків, виявлення та вирішення тенденцій і проблем їх розвитку, а також розробка рекомендацій і пропозицій
щодо підвищення ефективності діяльності банківської системи України, розвитку інформаційних технологій в сучасній економіці та подальшого вдосконалення підвищення рівня підготовки висококваліфікованих кадрів.

За підсумками роботи конференції розроблені рекомендації щодо прийняття правових, економічних та управлінських рішень з метою підвищення ефективності діяльності банківської системи в контексті розвитку економіки України   
(детальніше).

У роботі ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції “Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України“ взяли участь понад 150 осіб, в тому числі фахівці Національного банку України, представники банківської школи м. Хожув (Польща),

Центрального банку Російської Федерації, Республіки Білорусь, фахівці з Курська і Бєлгорода (Росія), а також Дніпропетровська, Донецька, Києва, Сімферополя, Севастополя, Тернополя, Львова, Луцька, Херсона,  Харкова, Черкас та Сум.

До початку роботи конференції було видано збірник тез доповідей, у якому розміщено понад 140 публікацій її учасників.

На пленарному і секційних засіданнях виступили з доповідями і взяли участь в обговоренні понад 100 науковців і фахівців-практиків.

Тематично роботу конференції було зосереджено на таких основних питаннях:

  • Сучасний стан та перспективи розвитку банківської системи в контексті економічного розвитку держави (секція 1).
  • Грошово-кредитна політика у сприянні економічному зростанню (секція 2).
  • Актуальні проблеми обліку, аналізу, аудиту фінансових потоків (секція 3).

  (Детальніше…)