Конференція-практикум з проектного менеджменту відбулась у co-working-центрі УАБС НБУ

22 травня 2015 р. в co-working-центрі УАБС НБУ пройшов цікавий захід для студентів та аспірантів за участі неординарних спікерів Міжнародної молодіжної організації JCI Ukraine.

Центр соціально-економічних досліджень та академічної мобільності “ARMG” спільно з партнерською організацією, Міжнародною молодіжною організацією JCI Ukraine, провели у co-working-центрі академії конференцію-практикум “Проектний менеджмент – керуй своїм життям як профі”.

Спікерами заходу були:

• Тетяна Гончаренко – директор з розвитку тренінгового центру “Епоха”, співвласник компанії “Соціальний консалтинг “Параграф”, виконавчий віце-президент JCI Ukraine 2015;
  • Андрій Демкин – генеральний директор компанії “Ера Інжиніринг”, засновник групи компаній “ЕРА”, президент JCI Stars;
  • Олександр Мороз – керівник інтернет проекту, віце-президент з бізнес напрямку JCI Stars;
  • Анна Наумчук – віце-президент бізнес напрямку JCI Youth 2015;
  • Сергій Кандибайло – приватний підприємець, президент JCI Sumy.

Захід був побудований у вигляді коротких доповідей зазначених спікерів та подальших практичних кейсів з учасниками конференції за такими тематичними напрямками:

• Особисті проекти. Чому варто планувати всі сфери власного життя і як це зробити?
  • Проекти у бізнесі: з чого починається система?
  • Соціальні проекти: хто, для кого, навіщо, як?
  • Організація заходів: покрокова інструкція.
  • Шоу-бізнес – послідовні дії у світі хаосу.

По завершенню конференції учасники отримали сертифікати.

Учасники можуть завантажити фото з конференції за посиланням

Інформацію підготував
координатор конференції-практикуму