Участь у Х Міжнародній науково-методичній конференції “Електронні засоби та дистанційні технології для навчання протягом життя”

Доцент кафедри економіко-математичного моделювання та інформатики Коломієць С.В. та студентка групи ОА-22 Рудова Карина взяли участь у Х Міжнародній науково-методичній конференції “Електронні засоби та дистанційні технології для навчання протягом життя”, яка відбулася 11 листопада 2014 року на базі Сумського державного університету.

За ініціативи факультету підвищення кваліфікації та післядипломної освіти, Організаційно-методичного центру технологій електронного навчання Сумського державного університету 11 листопада на базі Сумського державного університету відбулася Х Міжнародна науково-методична конференція “Електронні засоби та дистанційні технології для навчання протягом життя”.

Проведення конференції вже стало традиційним, і як в попередні роки, робота конференції була присвячена проблематиці:

• методологія e-learning;
  • відкриті освітні ресурси;
  • підвищення якості освіти через застосування електронних засобів і дистанційних технологій;
  • інноваційні методи навчання в умовах інформаційного суспільства.

Проведення конференції співпало з завершенням програм підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників “З електронних засобів та дистанційних технологій навчання” та “З інноваційної педагогічної діяльності”.

Значна увага у доповідях була приділена необхідності використання e-learning та дистанційних технологій навчання в умовах сучасного інформаційного суспільства, зміні ролі викладача в умовах застосування електронних засобів навчання, пошуку ефективних форм та методів організації самостійної роботи студентів, з метою підготовки кваліфікованих кадрів, здатних до саморозвитку та самовдосконалення протягом життя.

Ефективне вирішення вказаних питань не можливо без використання сучасних підходів та нової методології, які пропонує синергетична парадигма освіти.

Результати досліджень Коломієць С.В. та Рудової Карини презентовано в доповіді “До питання синергетичної освіти майбутніх економістів” та опубліковано у збірнику тез доповідей конференції.

Інформацію підготували
доцент кафедри економіко-математичного моделювання та інформатики С.В.Коломієць
студентка групи ОА-22 Рудова Карина