Участь студентів академії у міжвузівський конференції

17-18 листопада 2010 року у Львівському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України відбулась IV міжвузівська науково-практична студентська конференція “Теорія та практика розвитку банківської справи”.

У конференції брали участь студенти з більше ніж 10 ВУЗів, в тому числі ДВНЗ “УАБС НБУ”, Харківський інститут банківської справи, ТНУ ім. В.І.Вернадського (м.Сімферополь), Черкаський інститут банківської справи, Львівська комерційна академія, Тернопільський національний економічний університет та ін.

Студенти академії Богма Сергій Дмитрович (гр. МБС-01) та Ойстрик Андрій Валерійович (гр. МБС-01) виступили на даній конференції із науковими доповідями та зайняли призові місця.

В конференції взяли участь і студенти 4 курсу групи ОА-72: Нагорна М.С., Коновалова О.В., Коротун О.В. До цієї наукової події студентів готувала асистент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Серпенінова Ю.С. Студенти кафедри на гідному рівні представили академію та отримали сертифікати.