Студент Академії став переможцем у конференції в Московській банківській школі Центрального банку РФ

17-20 березня 2011 року у Московській банківській школі Центрального банку Російської Федерації відбулась Міжнародна студентська науково-практична конференція «Роль Центрального банку в умовах світової фінансової кризи та тенденції розвитку фінансового ринку, банківської системи, ринку праці та галузей економіки». Студент академії Ойстрик Андрій Валерійович (група МБС-01, V курс) виступив на даній конференції із науковою доповіддю на тему «Внедрение антициклической денежно-кредитной политики Национальным банком Украины» (науковий керівник к.е.н. Савченко Т.Г.) та був нагороджений дипломом І ступеня.