Магістр академії – учасник престижної конференції

11–13 вересня 2014 року в місті Києві відбулася ХІ щорічна конференція YES – 2014 Yalta European Strategy, організована фондом Віктора Пінчука.

Цьогорічна зустріч YES-2014 проходила в столичному Мистецькому Арсеналі і була тематично розділена на 11 секцій: від війни в Україні до боротьби з корупцією та децентралізацією. Конференція зібрала понад 200 провідних політиків, дипломатів, державних діячів, журналістів, аналітиків і бізнесменів більш ніж з 20 країн світу.

За результатами конкурсного відбору заявок цьогорічна випускниця ДВНЗ “Українська академія банківської справи НБУ” магістр зі спеціальності “фінанси та кредит” Койло Вікторія стала її учасником.

УАБС НБУ

Група “Young Leader”, до якої потрапила Вікторія, була представлена 100 учасниками, які приїхали на конференцію YES-2014 з різних куточків України та світу.

Протягом трьох днів з групою “Young Leader” спілкувались відомі міжнародні діячі, серед яких – Тоні Блер, прем’єр-міністр Великобританії (1997 – 2007), Жозе Мануел Баррозу, президент Європейської комісії, Мохаммед ель-Барадеі (єгипетський дипломат та активний діяч), Джиммі Уейльс (засновник Вікіпедії), Річард Бренсон (бізнесмен та засновник корпорації Virgin Group – міжнародного конгломерату компаній, що працюють у сфері авіаперевезень, мобільного зв’язку, телебачення та радіо), Тімоті Снайдер (американський історик, професор Єльського університету), Стівен Пайфер (американський дипломат), Ронні Чан Чи-чун (японський підприємець та автор праці “Людська природа” ), Александр Кваснєвський (екс–президент Польщі), Леонід Кучма (екс-президент України), Петро Порошенко (президент України), Арсеній Яценюк (прем’єр-міністр України), Віталій Портніков (український журналіст і публіцист), Мустафа Найєм (український журналіст), Юлія Тимошенко та інші. У рамках зустрічі обговорювалась стратегія розвитку України та Європи, сприяння євроінтеграційним процесам в Україні.

УАБС НБУ

За словами Вікторії, ставлення до молоді було поважним, можна було вільно спілкуватися та знайомитися з високоповажними представниками та членами делегацій, обговорювати важливі питання та висловлювати власну точку зору. “Віктор Пінчук побажав нам завжди бути активними, нічого не боятися та розвиватися в подальшому, адже саме за нами майбутнє, яке ми творимо разом”, – сказала Вікторія.

Інформацію підготувала
доцент кафедри фінансів