Кафедра менеджменту про результати Міжвузівської конференції в Національному університеті Державної податкової служби України

Кафедра менеджменту – організатор участі студентів ДВНЗ «Української академії банківської справи Національного банку України» в роботі ІХ Міжвузівської науково-практичної студентської конференції «Математичні методи та моделі в оподаткуванні, бізнесі, економіці» в Національному університеті Державної податкової служби України.

7 грудня 2011 року відбулась чергова – дев’ята Міжвузівська науково-практична студентська конференція, що з 2004 р. традиційно організовується кафедрою статистики та математичних методів в економіці Національного університету ДПС України.

У ІХ Міжвузівській науково-практичній студентській конференції «Математичні методи та моделі в оподаткуванні, бізнесі та економіці» взяло участь 59 студентів, серед них представники Київського національного авіаційного університету, Вінницького торговельно-економічного інституту, Донецького національного університету, Української академії банківської справи Національного банку України, філіалу Московського Державного університету імені М.В. Ломоносова в м. Севастополь.

Робота конференції була організована за двома секціями: математичні методи й моделі мікро- та макроекономіки, використання статистичних методів в економічних та соціальних дослідженнях.

Представники ДВНЗ «Української академії банківської справи Національного банку України» взяли участь в конференції вперше.

Дипломами ІХ Міжвузівської науково-практичної студентської конференції «Математичні методи та моделі в оподаткуванні, бізнесі та економіці» були відзначені:

• Чуйко Віталій – студент гр. Ф-92 обліково-фінансового факультету ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України» (Науковий керівник – І.В. Лопаткіна, к.е.н., старший викладач кафедри менеджменту ДВНЗ «Українська академія банківської справи НБУ») за оригінальність та актуальність дослідження на тему: «Аналіз впливу цін на нафту на крос-курси валют України, Росії та Білорусі» й отримала перемогу в номінації «На вістрі проблем» (2 місце);
  • Ступін Сергій – студент гр. Ф-92 обліково-фінансового факультету ДВНЗ «Українська академія банківської справи НБУ» (Науковий керівник – І.В. Лопаткіна, к.е.н., старший викладач кафедри менеджменту Державного вищого навчального закладу «Української академії банківської справи Національного банку України») за активну участь у роботі конференції.

Виступ на конференції в НУ ДПС України став логічним продовженням стажування студентів Чуйка В.В. та Ступіна С.В. в Міжнародній осінній студентській школі (МЕБІК, м. Курськ) і розвитком їх уявлення про тенденції в сучасній економіці.

Поздоровляємо Чуйка Віталія Васильєвича та Ступіна Сергія Васильєвича з успішною участю в конференції і висловлюємо подяку за гідну презентацію alma mater! Висока оцінка, яку отримали студенти – результат праці всього викладацького колективу Академії і її керівництва.

З повною версією інформації про конференцію можна ознайомитись тут.