Кафедра фінансів вітає переможця Міжнародної наукової конференції студентів і молодих вчених

8-10 грудня 2010 р. студентка групи Ф-71 Височина Аліна брала участь у роботі ХІ Міжнародної наукової конференції студентів і молодих вчених «Управління розвитком соціально-економічних систем: глобалізація, підприємництво, стале економічне зростання», яка проводилася на базі Донецького національного університету.

Успішною стала доповідь на тему: «Соціально відповідальний бізнес в Україні: особливості поширення та сучасні тенденції», підготовлена Аліною під керівництвом доцента кафедри фінансів Гриценко Л. Л.

За результатами роботи секції «Прикладна економіка та бізнес-адміністрування» Височина Аліна отримала Диплом II ступеня.