Кафедра економічної кібернетики повідомляє про перемогу студентів у міжнародній студентській науково-практичній конференції

Співробітники кафедри економічної кібернетики професор Козьменко Ольга Володимірівна та доцент Кузьменко Ольга Віталіївна, а також студенти групи ОА-12 Головко Тетяна, Куліш Ірина, Рудик Олена, Сукач Віталіна прийняли участь у ІІІ Міжнародній студентській науково-практичній конференції “Проблеми і перспективи розвитку сучасної економіки”, яка проходила 26-27 квітня 2013 року у м. Севастополі (Севастопольський інститут банківської справи Української академії банківської справи Національного банку України).

За результатами даної конференції Рудик Олена та Сукач Віталіна (керівник – проф., д.е.н. Козьменко Ольга Володимирівна) були нагороджені дипломом І ступеня, Головко Тетяна, Куліш Ірина (керівник – доц., к.е.н. Кузьменко Ольга Віталіївна) – дипломом ІІІ ступеня в розрізі секції “Математичні методи і інформаційні технології в економіці”.