І знову наші – в призерах!

20-21 листопада 2013 року студенти академії Стукал Світлана (МБС-32), Нестеренко Лідія (МБС-32) взяли участь у роботі ХV Міжнародної конференції студентів та молодих учених “Фінансовий і банківський менеджмент: досвід та проблеми”, яка відбулася у Донецькому національному університеті (м. Донецьк).

Тематичними напрямами роботи конференції були:

• Механізм взаємодії бюджетного та податкового менеджменту в умовах подолання наслідків фінансової кризи.
  • Фінансовий менеджмент: його вплив на стабілізацію фінансово-економічної діяльності суб’єктів господарювання.
  • Банківський менеджмент в системі взаємозв’язку реального сектору економіки та банківської системи в умовах подолання кризових явищ та їх наслідків.
  • Стратегія розвитку страхового ринку України.
  • Інвестиційний менеджмент: його вплив на активізацію інноваційно-інвестиційних процесів в Україні.
  • Сучасні інформаційні системи і технології: їх використання в фінансовому та банківському менеджменті.

Доповідь Стукал Світлани на тему “Методичні засади визначення проблемності позичальника” (науковий керівник – к.е.н., доц. Криклій О.А.) була відзначена дипломом I ступеня за результатами роботи секції “Банківський менеджмент в системі взаємозв’язку реального сектору економіки та банківської системи в умовах подолання кризових явищ та їх наслідків”.

Наукова доповідь Нестеренко Людмили на тему “Удосконалення моделей рейтингового оцінювання діяльності банків” (науковий керівник – к.е.н., доц. Криклій О.А.) була відзначена дипломом IІ ступеня за результатами роботи секції “Банківський менеджмент в системі взаємозв’язку реального сектору економіки та банківської системи в умовах подолання кризових явищ та їх наслідків”.

Академія та студентське наукове товариство вітають студентів з успіхом
та бажають подальших наукових досягнень!

Інформацію підготувала
доцент кафедри банківської справи