ХIІ науково-практична конференція студентів “Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України: погляд у майбутнє” (23-24 квітня 2009 року).

23-24 квітня 2009 року в ДВНЗ “Українська академія банківської справи Національного банку України” відбулася ХІІ науково-практична конференція студентів “Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України: погляд у майбутнє”.

Традиційне свято науки, що проходило в рамках секційних слухань на 13 кафедрах академії, цього року набуло дещо іншого формату. Адже цього разу в заході взяли участь не тільки студенти усіх курсів та спеціальностей академії, а й понад 70 гостей – студентів вищих навчальних закладів України та зарубіжжя, які виступили зі своїми доповідями. Причому студентство було широко представлено не тільки ВНЗ ІІІ-IV рівня акредитації, а й навчальними закладами І-ІІ рівнів акредитації. У рамках кафедри теоретичної і прикладної економіки працювала секція, яка об’єднувала представників, зокрема, Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу, Київського фінансово-економічного коледжу національного університету державної податковоїслужби України (м. Ірпінь), Конотопського політехнічного коледжу тощо.

Завдяки ініціативі кафедри міжнародної економіки конференція досягла міжнародного рівня – в академію завітали юні науковці з Болгарії, Білорусі, Росії. Робота міжнародного блоку конференції була спрямована на обговорення проблем фінансово-економічної кризи та її національних особливостей.За підсумками роботи конференції кращі доповіді опубліковані у збірнику студентських наукових праць “Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України: погляд у майбутнє” і “The Problems and Perspectives of the Banking System Development: a Glance into the Future”.