Студентка УАБС перемогла у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Студентка спеціальності «Економічна кібернетика» Коркішко Анастасія зайняла ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

8 квітня на базі Хмельницького національного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю «Інформаційні технології».

Для участі у другому турі було відібрано 8 робіт. Автори кращих конкурсних робіт представляли провідні навчальні заклади України, такі як: Одеський політехнічний університет, Рівненський державний гуманітарний університет, Сумський державний університет, Таврійський державний агротехнологічний університет, Хмельницький національний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки.

Українську академію банківської справи представляла студентка 5 курсу спеціальності «Економічна кібернетика» Коркішко Анастасія з роботою на тему «Моделювання виявлення шахрайських операцій з кредитними картками в комерційних банках з використанням «SAS Enterprise Miner»» (науковий керівник – доцент кафедри економічної кібернетики Яровенко Ганна Миколаївна).

Оцінювання наукових робіт студентів здійснювала компетентна галузева конкурсна комісія, до складу якої була запрошена доцент кафедри економічної кібернетики Г.М. Яровенко. Галузеву комісію конкурсу очолив завідувач кафедри теоретичної кібернетики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, професор, доктор фізико-математичних наук Крак Юрій Васильович.

Студентські наукові роботи були присвячені сучасним інформаційним технологіям та їх застосуванню для вирішення широкого кола проблем, а саме: інформаційна технологія побудови непараметричної динамічної моделі окорухового апарату; інформаційна технологія розробки адаптивних СППР в умовах структурної невизначеності джерел; програмний модуль автоматичного визначення геометричних характеристик біологічних об’єктів; автоматизована програмна система проведення інтернет-олімпіад з інформатики та програмування; інформаційна технологія визначення загрози невиношування вагітності; інформаційна технологія оцінювання когнітивного комфорту для адаптивних систем електронного навчання; інформаційна технологія аналізу параметрів моделі скелету руки для невербальної комунікації.

У досить складній конкурентній боротьбі студентка УАБС Коркішко Анастасія отримала диплом ІІІ ступеня.

kek-13-04-2016

Інформацію підготувала
старший викладач кафедри економічної кібернетики
Н. Яременко