Мовно-літературний конкурс в академії

портрет Тараса Шевченко

В академії відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка “Мова – прапор національної честі”, організованого доцентом Людмилою Бойченко та іншими викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і студентами академії. Роль ведучої вдало виконала (до речі, вже не вперше) студентка Каміла Мохаммад.

Розпочався захід урочистостями, які відкрила проректор УАБС НБУ, кандидат філологічних наук, доцент Алла Ярова. Затим студенти академії познайомили присутніх із висловлюваннями світочів мислі про Великого поета і Мову. Цікаво було також послухати, як про поетичну Тарасову душу розмірковує наш поет-сучасник, голова Сумської обласної організації Національної спілки письменників України Олександр Вертіль. Постать Поета у трьох часових вимірах – дитинство, юність, зрілість – змалювали доктор філософських наук, професор Іван Мозговий, кандидат філологічних наук, доцент Людмила Бойченко і кандидат філософських наук, доцент Микола Проценко.

“Оце і все, Тарасе. Це – фінал” – про 13 зимних днів життєпису Поета повідали учасникам заходу студенти групи МЕ-92 Василь Братушка, Денис Погорілий, Дар’я Давиденко та Дар’я Радченко.

картина, намальована Тарасом Шевченко

Своїм чарівним співом прикрасила зібрання дипломант Всеукраїнського благодійного фестивалю “Чорноморські ігри”, лауреат фестивалю “Зоряні надії” Катерина Павловська.

Після урочистої частини студенти виконали творчі завдання мовно-літературного конкурсу. Три переможці І етапу візьмуть участь в обласному конкурсі, який відбудеться на базі УАБС НБУ.