Безкоштовна освіта в Німеччині: місія здійсненна

Семінар, присвячений можливості отримання безкоштовної освіти у Німеччині відбувся в Конгрес-Центрі СумДУ.

Семінар, проведений спільно з DAAD (Німецькою службою академічних обмінів)30 вересня 2016 року в Конгрес-Центрі СумДУ, зібрав понад сімдесят учасників.

Студенти і випускники, які планують продовжити навчання за кордоном, школярі та їх батьки отримали інформацію про те, наскільки реально отримати освіту в Німеччині, а також покрокову інструкцію, як і з чого починати підготовку до навчання. Особливу увагу було приділено порівняльним характеристикам методик навчання в Німеччині і Україні.

Перед учасниками семінару виступили Марія Сушко-Безденежних, координатор Сумського осередку Асоціації українських германістів (перша в цьому навчальному році зустріч якого відбулась 20 вересня), старший викладач кафедри іноземних мов ННІ БТ «УАБС» СумДУ і запрошений експерт Карстен Грунвальд, лектор DAAD  у місті Суми.