Зустріч-обговорення вибіркових дисциплін зі студентами

Вже склалася гарна традиція залучати студентство до формування каталогів вибіркових дисциплін. Тому 7 листопада 2019 р. відбулася зустріч студентів, студентського самоврядування з заступниками з навчальної та методичної  роботи  (Дудченко В.Ю., Мірошниченко О.В.) та завідувачкою кафедри іноземних мов (Гнаповська Л.В.). Зустріч була присвячена обговоренню запропонованих кафедрами вибіркових дисциплін, спрямованих на розвиток загальних компетентностей. Було проведено анкетування студентів щодо запропонованих кафедрами дисциплін.  Завідувачка кафедри іноземних мов Гнаповська Л.В. запропонували до розгляду студентам формування каталогу з іншомової підготовки в розрізі рівнів володіння іноземною мовою  та змістовними модулями. Студенти прийняли активну участь в обговоренні дисциплін та висловили свої побажання.
За результатами зустрічі було сформовано проєкт каталога вибіркових дисциплін,  спрямованих на розвиток загальних компетентностей для розгляду на Раді з якості інституту.