Участь завідуючого кафедрою міжнародних відносин у конференції в Шотландії!

Завідувач кафедрою міжнародних економічних відносин Петрушенко Ю. М. з 24 по 27 жовтня 2019 року взяв участь у конференції Європейської асоціації громадянської освіти (NECE), що  відбулася в Центрі технологій та інновацій Університету Стратклайда в Глазго.

Тема конференції: “Протистояння нерівностям: роль громадянської освіти”.

На конференції обговорювали, як різноманітні форми нерівності – клас, дохід, стать, раса, етнічне походження, талант та географія – впливають на права громадян в наших суспільствах і як громадянське виховання та освіта можуть навчити боротися з наслідками нерівності та бідності, що впливають на життя молоді та всіх громадян.

Доповідь Петрушенка Ю.М. була присвячена громадянській освіті в Україні. У конференції взяли участь понад 400 учасників з Європи та Північної Африки.