Семінар-майстерня “Як отримати роботу своєї мрії” від заступника директора з управління персоналом компанії Custom PC Software

Сучасний світ постійних змін та криз  вимагає від майбутнього фахівця постійного саморозвитку та самоосвіти, здатності до самостійного прийняття рішень та особистої відповідальності за їх реалізацію. Головне – взяти відповідальність на себе та почати діяти.

Саме цим питанням і був присвячений семінар-майстерня «Як отримати роботу своєї мрії», який було проведено  6 березня для студентів навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС».

Семінар  було проведено за участю  заступника  директора з управління персоналом компанії CUSTOM PC SOFTWARE, м. Суми, члена Експертної ради роботодавців зі спеціальності «Економіка» навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Дмитрієва Євгена Євгеновича.

Під час заходу Євген Дмитрієв порадив студентам почати робити конкретні кроки на шляху до своєї мрії вже зараз, розкрив секрети підготовки резюме, порадив зробити правильні акценти та добре підготуватися до співбесіди з роботодавцем. Багато прикладів з власного досвіду зробили семінар дуже насиченим та корисним.

Сподіваємось, що отримані поради допоможуть студентам не лише у пошуку майбутньої роботи, а й під час навчання в університеті!

Кафедра «Економічної кібернетики» щиро вдячна Євгену Дмитрієву за постійну співпрацю.