Спартакіада серед вищих навчальних закладів Національного банку України з футзалу

Наприкінці жовтня у легкоатлетичному манежі академії відбулася спартакіада серед вищих навчальних закладів Національного банку України з футзалу. У змаганнях взяли участь Черкаський інститут банківської справи, Харківський інституту банківської справи, Львівський інституту банківської справи, Севастопольський інститут банківської справи і, звичайно, господарі турніру – команда Державного вищого навчального закладу “Українська академія банківської справи Національного банку України”. Протягом п’яти днів тривала боротьба. Забігаючи наперед, зазначимо, що команда академії, до складу якої ввійшли Богдан Даценко (ЕК-21), Роман Демченко (БС-03), Роман Залавський (Ф-33), Дмитро Звонков (МФ-32), Олександр Казявкін (ЕК-32), Вячеслав Калита (БС-33), Євгеній Князь (ОА-22), Владислав Колесник (Ф-22), Сергій Одинець (ОА-22), Ілля Пустовойт (БС-22), Олександр Хомич (Ф-23), Артем Шевцов (П-33) не програла жодної гри. У підсумку, Кубок переможців спартакіади серед ВНЗ НБУ не змінив своєї прописки і залишився у збірної команди академії з футзалу. Друге місце посіла команда Львівського інституту банківської справи НБУ, третє місце виборола команда Черкаського інститут банківської справи НБУ, четверте та п’яте місця посіли команди Харківського та Севастопольського інституту банківської справи НБУ.

Не менш запекла та інтригуюча боротьба розгорнулася між збірними командами з футзалу серед жіночих команд. Найкращими дівчатами академії була представлена збірна команда академії, до складу якої потрапили Наталія Гуринець (Ф-01), Юлія Дехтяр (Ф-01), Тетяна Кічій (ОА-31), Юлія Кочура (ОА-31), Ірина Кошлата (БС-33), Вікторія Пасенкова (МОА-32), Катерина Пасічник (МОА-33), Катерина Скорупська (МОА-31), Віра Філісюк (СП-31), Вікторія Чакір (П-11). За підсумками змагань наші дівчата були нагороджені Кубком спартакіади, грамотами та медалями.

Також були відмічені кращі гравці збірних команд: Марія Бондаренко (ЧІБС), Юлія Дехтяр (УАБС), Олександра Кірічок (СІБС). Серед юнаків відмітили Никиту Агаріна (ЧІБС), Андрія Ставнічого (ЛІБС), Романа Демченка (УАБС). Переможців привітали та вручили нагороди в.о.ректора Сергій Миколайович Козьменко, завідувач кафедри фізичного виховання Леонід Петрович Пилипей та тренер збірної команди Олександр Афанасійович Ткаченко.

Варто зазначити, що спартакіада відбулася на дуже високому рівні, усі переможці і учасники змагань були нагородженні призами і подарунками. Безпосередню допомогу в організації заходу надав відділ з організації виховної та позанавчальної роботи, який очолює Олена Петрівна Купрійчук, а також Людмила Геннадіївна Крамінська, яка підготувала танцювальну групу підтримки збірної команди академії.

Інформацію підготувала
старший лаборант кафедри фізичного виховання
Т.М. Верхогляд